Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

About The Author

سعی کنید از مذاکره لذت ببرید.

به مذاکره مثل یک بازی فکر کنید و از آن لذت ببرید. مذاکره جنگ نیست.

ادامه مطلب...

در شرایطی که ما احساس می کنیم در مذاکره حرفه­ ای شده­ ایم دیگر به راحتی نمی­ توانیم مذاکره را ترک کنیم.ترک مذاکره یکی از مهارت­ های مورد نیاز یک مذاکره کننده است. 

ادامه مطلب...

دروغ در مذاکره را می توان به اشکال مختلف در زندگی روزمره مشاهده کرد،چه در زندگی عاطفی و چه در رابطه ی رئیس و کارمندان،مصاحبه های استخدامی و....می خواهیم در رابطه با بحث دروغ و فریب در مذاکره صحبت کنیم.

ادامه مطلب...

وقتی صحبت از مذاکره به میان می آید، تنها جلسات رسمی مدنظر نیست. هنگامی که والدین با فرزند خود بر سر خواندن درس و نرفتن به مهمانی بحث می کنند مذاکره در میان است. زمانی که برای مصاحبه استخدام به سازمانی دعوت می شوید یک مذاکره در جریان است. خرید و فروش نیز بدیهی ترین مصداق مذاکره هست.

ادامه مطلب...

ما در زندگی به طور گسترده ای از امتیاز در مذاکرات صحبت می کنیم.اصلا منظور ما از امتیاز چیست؟

سکه ی رایج  در مذاکرات  امتیاز است.همانطور که ما در معاملات سکه رد و بدل می کنیم د رمذاکرات امتیاز می دهیم و امتیاز می گیریم. مذاکره کننده ی حرفه ای کسی است که بتواند این امتیازات را بهتر معامله کند.

ادامه مطلب...

موانع تفویض اختیار و راه حل های آن

زمان یکی از مهم‌ترین دارایی‌های هر شخص می‌باشد. در یک محیط کاری هرچه جایگاه یک فرد در سلسله‌مراتب سازمانی بالاتر باشد، ارزش وقت او نیز بیشتر خواهد بود. درواقع اگر ارزش‌گذاری و به عبارت بهتر قیمت‌گذاری وقت پرسنل انجام شود، خواهیم دید که با هدر رفت وقت یک مدیر، حجم سرمایه بیشتری از سازمان از بین خواهد رفت.

ادامه مطلب...

قبل از خواندن متن اصلی، لطفا به سوالات زیر و به عکس العملی که در هر موقعیت خواهید داشت فکر کنید.

ادامه مطلب...

در کنار مطالب و مقالات مختلفی که هر روزه منتشر می‌شود، شاید بسیار مناسب باشد که هر پژوهشگری نگاه موشکافانه‌ای به آینده­­ی زمینه­ی مورد علاقه­ی خود داشته باشد. به همین سبب نگاهی گذرا به مباحثه­ی جذاب چند پژوهشگر در زمینه­ی مهندسی صنایع می‌اندازیم که شروع آن به چهار سال پیش برمی‌گردد. پروفسور الأهمری با این پرسش بحث را آغاز می‌کند: «روند پژوهش‌های کنونی در مهندسی صنایع و تولید چگونه است؟»

ادامه مطلب...

مدیریت ارتباطات رکن اساسی رشد فرد در سازمان است و می­تواند پوشش دهنده­ی برخی نقص­های فرد در سازمان باشد.

ادامه مطلب...

هر منبعی در سازمان دارای ارزش و نیازمند مدیریت است و اطلاعات یکی از این منابع مهم به شمار می رود. به دلیل تغییرات سریعی در محیط سازمان ها اتفاق می افتد و باعث پیچیدگی محیط شده است، لازم است تا مدیران از یک سیستم اطلاعاتی مناسب استفاده کند تا توانایی هماهنگ کردن سازمان/خود را با تغییرات داشته و دوام سازمان/خود را در موقعیت های رقابتی تضمین کنند. درعین حال درصورتی که مدیران دسترسی مناسب و به هنگام به اطلاعات داشته باشد از تا حد زیادی تصمیم گیری های نادرست جلوگیری خواهد شد.

ادامه مطلب...