Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

شناسایی دست اندازهای کسب و کار:

همان طور که ایجاد یک کسب و کار جدید در ابتدای کار هیجان انگیز است باید در نظر گرفت که در مسیر راه دست اندازهایی وجود دارد که باید قبل از شروع کار آنها را شناسایی کرد.

این فایل، یک فایل آموزشی درسی نیست. حتی یک مصاحبه در رابطه با مذاکره هم نیست. یک گفتگو و یک سوغات از سفر من به کویر است. و خواستم آن را برای شما شنوندگان رادیو مذاکره بیاورم. من یک برنامه آموزشی دارم به نام سفر به جهنم. و افرادی که در زندگیشان با مشکلات جدی مواجه می شوند را همراه خودم به جایی در دل طبیعت می برم.

  • درباره خودت برامون بگو

من از بچگی با این که وضع مالی خانواده خوب بود اما به کارهایی برای کسب درآمد علاقه داشتم. دبستان که بودم از بقالی سرکوچه آدامس خریدم و رفتم روبروی بقالی همون آدامس ها رو فروختم که البته بعد از این که بابام منو دید به سرنوشت خوبی منتهی نشد.

همه ی ما توی دنیای کسب و کار امروز کلمه ی "خلاقیت" رو زیاد می شنویم. حتی اصطلاح معروفی هست که میگه « اگر میخوای بین رقبا موفق باشی؛ کافیه خلاقیت به خرج بدی» و این جملات ما رو یاد استیو جابز و سیب گاز زده اش، بیل گیتس و ماکروسافت و یا حتی پاول دوروف میندازه.